Kayserim.net | Kent Vizyonu - Yaşam Rehberi
Üye Ol

Guncel

Kayseri'de Mısır Protestosu...!

Kayseri'de Mısır Protestosu...! İyilik ve Kardeşlik Platformu'nun düzenlediği 'Kayseri Kefen giyiyor' etkinliği Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirildi.

Avusturya Büyükelçisi Wölfer, Özhaseki'yi Ziyaret Etti...

Avusturya Büyükelçisi Wölfer, Özhaseki'yi Ziyaret Etti... Avusturya Büyükelçisi Klaus Wölfer, Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret ederek Başkan Mehmet Özhaseki ile bir süre görüştü. 

Haber

Bir Bankadan ŞAŞIRTAN Yöntem...!

Bir Bankadan ŞAŞIRTAN Yöntem...! Tüm Kredi işlemlerinin internet üzerinde başlayıp, internet üzerinde bitirildiği ilk ve tek banka! 

Konut'un Devi Kayseri'de...!!!

Konut'un Devi Kayseri'de...!!! Sinpaş, Dumankaya, Soyak, Avrupa konutları, Ağaoğlu gibi konut sektörünün lider firmalarının üye olduğu KONUTDER yönetim kurulu toplantısı Kınaş’ın ev sahipliğinde Kayseri’de…

Spor

Kayserispor Maçının Ardından...

Kayserispor Maçının Ardından... Pacıencıa, Rakibe 3 Puan Hediye Ettik.

Kayserispor'da Yolsuzluk İddiası...!

Kayserispor'da Yolsuzluk İddiası...! Kayserispor Kulübü için şok bir yolsuzluk iddianamesi hazırlandığı ileri sürüldü. Gazeteci Taner Karaman Kayserispor yönetim kurulu hakkında savcılıkca hazırlanan iddianamenin mahkemeye ulaştığını vurguladı.

Asayiş

İçki Sofrası Tartışma Cinayetle Noktalandı

İçki Sofrası Tartışma Cinayetle Noktalandı Kayseri'de 3 gün önce sırtından vurularak öldürülen müzisyenin katili A.A.'nın, "İçki sofrasında alacak verecek yüzünden tartıştık, bana hakaret edip parasını yediğimi söyleyince dayanamadım" diye ifade verdiği öğrenildi.

Başbakanlıktan Gelen Kömürler Kayseri'de Çalındı

Başbakanlıktan Gelen Kömürler Kayseri'de Çalındı Başbakanlık tarafından fakir ailelere dağıtılması için Ankara'dan gönderilen yardım kömürleri, nakliye sırasında Kayseri'de çalındı.

Sektörel Haberler

THY 5 Bin Metrede Smaç Yaptı

THY 5 Bin Metrede Smaç Yaptı Türk Hava Yolları (THY) reklam filmi için 5 bin metrede basketbol oynandı, 250 kilometre hızla smaç basıldı.

Bellona Helenayı Gösterdi

Bellona Helenayı Gösterdi Bellona'nın Helena Serisi Beğeniye Sunuldu

Bölgesel Haberler

Yük Treninin Altında Kalan Şahıs Hayatını Kaybetti...

Yük Treninin Altında Kalan Şahıs Hayatını Kaybetti... Sivas'ta bir kişi, hemzemin geçitten geçmeye çalıştığı sırada trenin altında kalarak feci şekilde hayatını kaybetti.

Niğde'de Yaşanan Trafik Kazasında 4 Kişi Yaralandı...

Niğde'de Yaşanan Trafik Kazasında 4 Kişi Yaralandı... Niğde'de bir otomobilin takla atması sonucu meydana gelen kazada 1'i polis memuru 4 kişi yaralandı. 

Kültür

Gevher Nesibe Müze Oluyor

Gevher Nesibe Müze Oluyor Kayseri’de bulunan Gevher Nesibe Darüşşifası ve Medresesi’nin Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nün yapacağı bir çalışma ile müze haline dönüştürüleceği öğrenildi.

Web Star yarışmasında 3.lük Kayseri'den Filiz Soylu'nun fikrine verildi !

Web Star yarışmasında 3.lük Kayseri'den Filiz Soylu'nun fikrine verildi ! Yarışmada birinciliği, "Online Orkestra" fikriyle İzmir'den Sinem Orçen ve "İnteraktif Uygulamalı Canlı Performans / Konser Platformu" fikriyle İstanbul'dan Güldeniz Akpolat paylaştı.

Sağlık

Tüp Bebek Bilgilendirme Toplantısı

Tüp Bebek Bilgilendirme Toplantısı Türkiye'de yılda yaklaşık 40 bin tüp bebek uygulamasının yapılıyor, gebelik oranı ise yüzde 40-50 civarında

Develi'de Yeniköy ve Yaylacık Köylerinde Domuz Gribi ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.

Develi'de Yeniköy ve Yaylacık Köylerinde Domuz Gribi ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı. Kayseri’nin Develi ilçesine bağlı köylerde domuz gribine karşı sağlık taraması yapılırken, seminerlerde veriliyor.

KAYSERİ SEÇİM 2011

Başbakan Erdoğan Milletvekili Adaylarını Tanıttı...

Başbakan Erdoğan Milletvekili Adaylarını Tanıttı... Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, milletvekili adaylarını tanıtırken, bu kadronun çetelerin, mafyayı, hukuk dışı suç örgütlerini temsil eden, onlardan beslenen, onlarla yol arkadaşlığı yapan değil, milletle gönül birliği yapan, kader birliği yapan bir kadro olduğunu belirterek, -Ergenekon'un üye kayıt ofisini bulamayanlar, şimdi kendi parti çatılarında Ergenekon'un irtibat ofisini açmaya karar verdiler- dedi. 

SP Milletvekili Adaylarını Tanıttı...

SP Milletvekili Adaylarını Tanıttı... Saadet Partisi (SP) Kayseri İl Başkanlığı düzenlediği basın toplantısı ile milletvekili adaylarını tanıttı. Toplantıda konuşan SP İl Başkanı Mahmut Arıkan, -Bu seçimlerde SP mutlaka mecliste yerini alacaktır- dedi.

kayseri,kayseri haber,güncel haber,kayseri iş rehberi,eleman ilanı,kayseri spor,kayseri sinema

Fevzi Çakmak Mh. Bozantı Cad. Atılım Apt. Altı No:96/D Kocasinan / KAYSERİ
E-Mail: editor[at]kayserim.net

Bu site en iyi 1024*768 ve üzeri çözünürlükte görüntülenir.

Bu Sitenin Tüm Haklari ATM MEDYA'ya aittir © 2002-2014

kayseri,kayseri haber,güncel haber,kayseri iş rehberi,eleman ilanı,kayseri spor,kayseri sinema