Kayserim.net | Kent Vizyonu - Yaşam Rehberi
Üye Ol

GÜLPAR Moturlu Araçlar A.Ş.

İş Rehberi  »  Otomotiv ve Araç  »  Plazalar

GÜLPAR Moturlu Araçlar A.Ş. Yazyly Tanytym Resimli Tanytym Haritadaki Yeri Video Tanytym
Faaliyet Alany Faaliyet Alanı : Renault Kayseri Satış Ofisi , Dacia Kayseri Satış Ofisi , Gülsoylar 2.El Otomotiv
Adres Adres : Merkez : Anbar mh. Osman Kavuncu Bulvarı No:538 Melikgazi/KAYSERİ

Şube : Orta Sanayi Bölgesi Kevser cd. No: 13 Melikgazi /KAYSERİ
Telefon Telefon : 0352 311 54 14
Faks Faks : 0 352 311 54 10
Yetkili Kişi Yetkili Kişi :
Website Website : http://www.gulsoylargroup.com
E-Posta E-Posta : info@gulsoylargroup.com
Yukarı

GÖRSEL TANITIM

GÜLPAR Moturlu Araçlar A.Ş.
Yukarı

FİRMA HAKKINDA

VİZYON & MİSYON
Güçlü ve güvenilir kadromuzla, ileri görüşlü ve dinamik yapımızla Gülsoylar Group çatısı altında bulunan tüm  markaları en iyi şekilde temsil ederek, satış sonrası hizmetlerimizi müşterilerimize sunarak, gerek müşteri memnuniyeti gerekse Türkiye ekonomisi için etkin ve ekonomik çözümler sunmak.

Hedeflerimiz
• Bölgemizde Renault , Dacia, Tepe Home, Atasay, Shell ve Axa Oyak  markasını en iyi şekilde temsil etmek
• Bölge yayılımımızı tamamlamak
• Müşteri memnuniyetini mükemmel kılmak
• Ticari hedeflerimize ulaşmaktır.


Değerlerimiz
Gülsoylar Group çalışanlarının işteki performanslarının idaresi kurumsal yönetimin ayrılmaz parçasıdır. Her çalışanımız, kurumsal yasalara uygun iş uygulamalarına ve yüksek standarttaki kurumsal ve bireysel davranışları yansıtan etik ilkelere göre hareket etmektedir. Firmalarımızda  en iyi standartlarda etik ve doğruluktan sorumluyuz. Müşterilerimize, tüm çalışanlarımıza ve ailelerine, çevreye, topluma ve hizmet verdiğimiz tüm bireylere karşı sorumluyuz. Sorumluluklarımızı yerine getirirken, profesyonel ve kurumsal çizgimizin dışına çıkmayız. Toplumun her tabakası ile olan etkileşimimiz yüksek standartlarda çalıştığımızı açıkça yansıtmalıdır.

 

GÜLPAR  MOTORLU ARAÇLAR VE SİGORTA ARACILIĞI
15 yıldır otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Gülpar Renault yeniliklerle hizmete devam etmektedir.
Orta sanayide  7500 m2 ve Anbar mevkiinde 16000 m2’lik  alana sahip plazalarla Renault, Dacia , 2.el  satış, filo kiralama,  sigorta  ve servis hizmetini en teknolojik aletler ve eğitimli personelleriyle yürütmektedir.Tüm faaliyet gösterdiğimiz oto satış,sigorta, filo kiralama ve satış sonrası hizmet alanlarında kaliteyi ön planda tutarak, bu yönde sürekli eğitim çalışmaları düzenlemektedir. Değişen talep ve piyasa şartlarına uygun eğitimli personeliyle daha iyi hizmet etmek ve yaratıcı çözümler sunmak amacıyla kendini sürekli yenileyen Gülpar uzun yıllardır  bulunduğu sektörden takdirleri toplayıp bu takdirleri sizlere güler yüz ve farklı alışverişle sunmaktadır.
 


TEPE HOME     
3 yıldır mobilya sektöründe faaliyet göstermektedir.
Çevre yolu üzerinde bulunan 10000 m2’lik kapalı alanı, geniş otopark imkanı, kaliteli ürünler ve güler yüzlü personeliyle Tepe Home mağazalarında mobilya, ev aksesuarı, beyaz eşya ve elektronik ürün gruplarında çok çeşitli ve kaliteli ürünler müşterilere sunulmaktadır. Mobilya ürünlerinin yaklaşık %75’i, yine Bilkent Holding’e bağlı şirketlerden biri olan, Tepe Mobilya Sanayii ve Ticaret A.Ş. tarafından üretilmektedir. Diğer mobilyalar ise, yüksek ürün kalitesine sahip, yurtiçi ve yurtdışı tedarikçilerden sağlanmaktadır. Akseuar ürünleri de, başarıları dünya çapında kanıtlanmış, yurtiçi ve yurtdışı firmalardan tedarik edilmektedir. Beyaz eşya ve elektronik ürün gruplarında ise dünyaca bilinen markalar, Tepe Home mağazalarında satışa sunulmaktadır. Tepe Home’un deneyimli ve konusunda uzman elemanları, Türkiye’de ve dünyada düzenlenen tüm büyük fuarları ziyaret ederek, ürün çeşitliliğini sürekli olarak yenileyip, arttırmaktadırlar. Şu an itibariyle Tepe Home mağazalarında yaklaşık 20.000 çeşit ürün müşterilere sunulmaktadır.

GÜLSOY SARRAF
1978 yılından beri doğru, dürüst, güler yüzlü hizmetimizle, çok çeşitli ve kaliteli ürünler sunmayı hedef edinen Gülsoy sarraf ikinci şubesini Tepe Home AVM içine Atasay markasıyla birlikte açmış bulunmaktadır. Bulunduğu her iş kolunda dürüst, doğru ve düzenli çalışmayı kendine prensip edinen Gülsoylar Group ilk tecrübesini bu alanda yapmış olup kendini kanıtlamıştır.  Daha iyi hizmet etmek amacıyla sürekli yenilemeler geçiren Gülsoy Sarraf şu anda Türküye’nin öncü firmalarından Atasay ile kol kola hizmet etmektedir.

GÜLKAY  VE HASPOLAT DÖVİZ
1991 yılında gerçek döviz anlayışıyla kurulan firmamız borsanın gerektirdiği reaksiyonlara anında cevap vererek değerli müşterilerimize doğru ve anında çözümler sunmaktadır. 1995 yılında Has GÜLSOY Polat olarak ikinci şubesini de açmış bulunan Gülsoylar Group daha yaratıcı çözümler sunmak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

GÜLSOY PETROL ÜRÜNLERİ
1985 yılında petrol ürünlerine Osman Kavuncu caddesinde kurduğu Petrol Ofisi ve madeni yağlarla hizmete başlayan Gülsoylar Group yıllarca kalitesinden ödün vermeden hizmet etmiş değişen piyasa koşulları ve talepler üzerine  2006 yılında Çevre yolu üzerinde Shell ile anlaşmış, daha kaliteli hizmet ve ürünler anlayışıyla yoluna burada devam etmiştir. Sürekli yapılan otokontrol ve müşteri ilişkilerinin sunduğu bilgiler ışığında kalitesini kanıtlayan Gülsoy Shell sürekli yeniliklerle daha iyi hizmet etmek amacıyla yenilemelerini sürdürmektedir.

Farkı görmek için ziyaret etmiş olduğunuz web sitemiz kanalı ile veya iletişime geçtiğiniz firmamız bünyesindeki iş yerlerimizin  hizmet kalitesini ölçüp görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.
İnternet sitemiz :  www.gulsoylargroup.com

Yukarı

ANAHTAR KELİMELER

Renault Gülpar Dacia Kayseri , Renault Plaza Gülpar Gülsoylar , Tepe Home Kayseri, Gülsoylar Döviz , Gülsoy Sarraf

Firma Ekle

kayseri,kayseri haber,güncel haber,kayseri iş rehberi,eleman ilanı,kayseri spor,kayseri sinema

Fevzi Çakmak Mh. Bozantı Cad. Atılım Apt. Altı No:96/D Kocasinan / KAYSERİ
E-Mail: editor[at]kayserim.net

Bu site en iyi 1024*768 ve üzeri çözünürlükte görüntülenir.

Bu Sitenin Tüm Haklari ATM MEDYA'ya aittir © 2002-2015

kayseri,kayseri haber,güncel haber,kayseri iş rehberi,eleman ilanı,kayseri spor,kayseri sinema