HaberKayserisporSiyasetSpor

Baki Ersoy’dan İlginç Çıkış. Ben Neden Yokum?

Geçtiğimiz günlerde Kayseripor destek gecesi için, Mehmet Özhaseki, Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayserispor Yönetimi ve Boydak Holding CEO’su Alparslan Baki’nin katılımı ile gerçekleşen toplantı, MHP Milletvekili Baki Ersoy’un il ve ilçe yönetimleri ile gerçekleştirilen basın toplantısının gündemi oldu. Baki Ersoy yaptığı açıklamalarda, Kayserispor sevdasından bahsederek, toplantıya çağırılmamalarından dolayı tepkilerini dile getirdi.

Bu akşam düzenlenecek destek gecesi öncesinde gerçekleşen basın toplantısında, MHP yönetimi kendilerinin Kayserispor dan uzaklaştırılmaya çalışıldıklarını, bu akşam için düzenlenecek etkinlik için de herhangi bir davet almadıklarını belirtirken, Baki Ersoy, “biz onlar gibi değiliz, onlarda bizim gibi değil” diyerek eleştrilerini yönettiği Kayserispor yönetimine de tepki gösterdi.

Kongre dönemi öncesinde Sedat Kılınç’ı destekleyeceğini belirten ve son gün gerçekleşen karar değişikliği ile kongrede Erol Bedir yönetimini destekleyeceğini açıklayan Baki Ersoy’un açıklamalarının Cumhur İttifakı cephesinde ki tepkisi de merak konusu

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu