Belediye HaberleriGüncel

Başkan Büyükkılıç, Belediye Başkanlarına pastırma ikram etti

KAYSERİ Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Cumhurbaşkanlığı’nın himayelerinde gerçekleştirilen ve Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisinde belediye başkanlarına pastırma ikramında bulundu.

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın da destek verdiği Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi ATO Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde açıldı. Dünyanın farklı ülkelerinden de katılımın olduğu kongre ve serginin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bakanlar ve aralarında Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın da bulunduğu belediye başkanlarıyla birlikte yaptı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, kongre alanını Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte gezdi. Kongreye katılan bakanlar ve belediye başkanlarıyla da görüşmeler yapan Başkan Memduh Büyükkılıç, Kayseri Büyükşehir Belediyesi standında ziyaretçilere pastırma ikram etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu