Ekonomi

Başkan Büyükkılıç’tan yatırımcılara otel çağrısı

KAYSERİ Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, sömestr tatilinin etkisiyle en yoğun günlerinden birisini yaşayan Erciyes’te yatırımcılara çağrıda bulundu. Başkan Büyükkılıç, hem kent merkezi hem de Erciyes’te otel ihtiyacı olduğunu kaydetti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç eşi Necmiye Büyükkılıç ile birlikte Erciyes’e çıkarak, tatillerini kayak merkezinde geçiren yerli ve yabancı ziyaretçilerle görüştü. Erciyes’in en kalabalık günlerinden birisini yaşadığını ifade eden Başkan Büyükkılıç, “Gerek yurt içinden gerekse yurt dışından gelen misafirlerimize ‘hoş geldiniz’ diyorum. İnşallah mutlu ve huzurlu bir tatil geçirirler” dedi.

Erciyes’te yatırımcılara da çağrıda bulunan Başkan Memduh Büyükkılıç, “Yatırımcılarımıza Erciyes yada Kayseri kent merkezinde otel ihtiyacı olduğunu belirtmek istiyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak sadece kış döneminde 4 ay değil yılın 12 ayı Erciyes’ten yararlanılması için yatırımlarımıza devam ediyoruz. İnşallah Erciyes, yüksek irtifa kamp merkeziyle sporun merkezi olacak. Kayseri, sadece kayak turizminin değil kültür turizminin, spor turizminin, gastronomi turizminin de merkezi durumunda” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu