Belediye HaberleriSiyaset

Belediye başkanlarından AK Parti’ye geçen İlmek’e ziyaret

KAYSERİ Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve beraberindeki AK Partili ilçe belediye başkanları, İYİ Parti’den istifa ederek partilerine geçen İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek’i ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti’ye katılan İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek’i AK Partili 12 ilçe belediye başkanıyla ziyaret etti. İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizleri ziyaret ederek onurlandırdınız. Hizmet anlamında hep beraber yapacak çok işimiz var. Derdimiz ve sevdamızın İncesu olduğunu herkesin bilmesini istiyoruz” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da birlik beraberliğin önemini vurgulayarak, “Cenabı Allah birliğimizi, beraberliğimizi, huzurumuzu bozmasın. Mustafa İlmek Başkan gerek seçim öncesi seviyeli çalışmalarıyla gerekse seçim sonrasındaki çalışması ve seviyeli yaklaşımıyla gönlümüzde yer etmiştir. Onu kendimizden ayrı birisi olarak görmedik. Yaşantısı, felsefesi ve ilçesine duyduğu aidiyet duygusu ile bizler gibi düşünen bir kardeşimiz. Hepimiz biriz beraberiz hep beraber İncesu’yuz” ifadelerini kullandı.

Ziyarette AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İncesu Belediye Başkanı İlmek’e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın portresini hediye etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu