GüncelHaberÖzel Haber

Duyuru ! Uyarı !

DUYURU – UYARI!
Bir Haftadır Hacılar’da Kaybettiğimiz 14 Yaşında ki Kardeşimizin Acısı İle Baş başayız. Kayseri İsmi Üzerine Gelen Salak Saçma yüzlerce saldırı ile, sizlerin de desteği ile neredeyse tek başımıza mücadele ettik.
Şimdi ise, KayseRadar’a gelen onlarca ihbar sebebi ile, yetkililere “AÇIKCA” SESLENİYORUZ.

BİRBİRİNDEN GÜZEL CUMA MESAJLARI İLE BİZİ HATIRLAYAN DEĞERLİ KAYSERİ BELEDİYE BAŞKANLARI! MESAJIMIZ, HİÇBİRİNİZİ AYIRT ETMEKSİZİN HEPİNİZE! ŞEHRİMİZDE KÖPEKLERİMİZİ TOPLAYAMADIĞIMIZ GİBİ, AÇ KALAN KÖPEKLERİN BİRBİRLERİNE SALDIRDIĞI VE ÖLDÜRDÜĞÜ HABERLERİ AN VE AN GELİYOR.
EVET BELKİ ONLAR SİZE OY VERMEYECEK. AMA ONLAR DA BU ŞEHRİN BİR PARÇASI. VE HERŞEYDEN ÖTE CAN! SİZ ONLARI DOYURMADIKÇA, ONLARI TOPLAYAMADIKÇA, HER GEÇEN GÜN O HAYVANLARIN VE İNSANIMIZIN CANI YANACAK. YA SİZ İŞİNİZİ GEREĞİ İLE YAPARAK BU KÖPEKLERİ TOPLAYIP BESLEYİN, YADA KAYSERİ HALKI BİR OLUR VE BU KÖPEKLERİ BESLER!

Kanuni Sultan Süleyman, Ebuüssuud Efendiye, Topkapı Sarayı’nın bahçesinde ki meyve ağaçlarına zarar veren karıncaların yok edilmesinin dinen caiz olup olmadığını sorunca, Şeyhülislam Ebüssuud Efendi şu cevabı verir;
“Yarın Hakkın Divanına Varınca,
Süleyman’dan Hakkın Alır Karınca”

Bu şehrin “Süleyman” ı sizlersiniz. İnsan yahut Hayvan! Daha Fazla Can Yanmadan ya Siz Tedbirinizi Alın, Yada Gerektiğinde Binlerce Canlıya Kucak Açmış Bu Şehir Gereğini Yapsın!!

İlgili Haberler

Başa dön tuşu