Güncel

Emiruşağı Derneğinden İhtiyaç Sahiplerine İaşe

 

KAYSERİ, (BGC) – Emiruşağı ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği iki mahallede ihtiyaç sahibi ailelere 153 paket iaşe dağıttı.

Dernek Başkanı Tacettin Çetinkaya,yaptığı açıklamada ’’ Degerli köylülerimiz sayesinde yüce Rabbim izin verirse bugün ve yarın Emirusağı Dernegi’miz ve gurbetci köylülerimizin başlatmış olduğu iaşe kampanyası sayesinde yardım paketlerini dağıtacağız. Paketleme işlemi bugün yönetim tarafından hazırlandı ve dağıtıma çıkıldı.Birlik ve beraberliğimiz daim olsun inşallah. Emeği geçen herkesten ALLAH CC razı olsun ‘’,dedi.
Hayır işini yurtdışında organize eden ve Almanya da yaşayan Emiruşağı’lı gurbetçi Selami Saygılı da , ‘’153 paket dağıtım yaptık.Emiruşağı ve Karapınar da ihtiyaç sahibi ailelerin yanısıra Kayseri merkezde de dağıtıldı.Şehır dışından ve gurbetçilerden Emiruşağı sakinleri tarafından düzenlenen ramazan iaşe kampanyamıza herkes destek verdi.Mart ayında kampanyayı başlattık.Birlik ve beraberliğimiz daim olsun,dernegimiz yeni yönetimiyle beraber ilerleyen zamanlarda sizlerin desteğiyle daha cok yardımlaşma,dayanışma organizasyonları düzenleyeceğiz.Amacımız köyümüze yakışır organize ve hayırla yardımlaşma içinde olmaktır. Herkese şimdiden ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim’’, dedi.
Dernek tarafından dağıtılan iaşe paketlerinde ise temel gıda maddeleri bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Bunlar da İlgini Çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu