Korona Virüs

Gençlik merkezinde üretilen siperlik maskeler teslim edildi

KAYSERİ’de, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Gençlik Merkezi çalışanları ve gençlik liderleri, koronavirüs tedbirleri kapsamında ürettikleri bin 500 adet siperlik maskeyi İl Sağlık Müdürlüğü’ne teslim etti.

Kayseri’de, Gençlik Merkezi çalışanları ve gençlik liderleri koronavirüs tedbirleri kapsamında siperlik maske üretmeye başladı. Bu kapsamda sağlık çalışanları için  3 günde bin 500 adet siperlik maske üretildi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, üretilen siperlik maskeleri İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli’ye teslim etti.

Müdür Eskici, “Gençlik Merkezlerimizde  sağlık personelimizin kullanması için üretilen koruyucu siperlikleri teslim etmek üzere İl Sağlık Müdürümüz ile bir araya geldik. Gururla söylemek istiyorum ki, biz de varız ve sağlık çalışanlarının yanındayız” dedi.

Siperlik maske üretimi için teşekkür eden İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli ise, “Bu kötü günleri atlatacağımıza olan inancımız her geçen gün daha da artmaktadır. İnşallah ülke olarak çok kısa bir zaman içerisinde bu virüs belasından kurtulmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu