Siyaset

Hayvan Pazarı’na Okul tepkisi

 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Mart ayı meclisinin 2. oturumu bugün yapıldı. Meclis gündeminde öne çıkan konulardan biriside Elagöz Mahallesine yapılacak olan Hayvan Pazarı oldu.

KAYSERİ,(BGC)-CHP Melikgazi Meclis Üyesi Özgür ÖZER,’Elagöz Mahallesi Muhtarı daha önce bize bir kaç defa ulaştı. Şuan kabul edilecek alandan yaklaşık 500-600 metre ileride okul olduğunu söyledi. Burada yapılacak hayvan pazarının kokuyla ilgili negatif durumlar oluşturabileceğini de iletip mahalle olarak kendilerininde istemediğini bize belirttiği için biz mahallenin ve muhtarın talebine uyarak reddediyoruz.’ dedi.

Meclis çıkısı CHP Melikgazi Meclis Üyesi Özgür ÖZER Kayserim.net’e Elagöz Mahallesiyle ilgili açıklamada bulundu.
CHP Melikgazi Meclis Üyesi Özgür ÖZER,’ Elagöz’de bir hayvan pazarı yapılması isteniyor. Yalnız Elazgöz halkı ve muhtarı bizlere ulaştı. Orada yapılacak olan bir hayvan pazarının 500 metre yakınındaki okulu kötü kokudan dolayı olumsuz etkileyebileceğini ve kamyonlar tırlar sürekli orada ağır nakliyat olacak. Kaza olmasın sıkıntı olmasın ve koku hassasiyeti koku dışında sinek sivrisinek olabilir. Bu olumsuz etkilerden dolayı muhtarımız ve bölge halkı bu merkezin yapılmasını istemiyorlar. Bunu da bize ilettikleri için bizde reddettik. ‘dedi

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu