Hes Kablo Kayserispor’un Yalçın Koşukavak ile anlaştığı iddia edildi

 

KAYSERİ, (BGC)-Süper Lig takımlarından Hes Kablo Kayserispor’un, teknik direktörlük koltuğuna Yalçın Koşukavak’ı getirdiği iddia edildi.
Bu sezon lige Bayram Bektaş ile başlayan Hes Kablo Kayserispor, Bektaş ile yollarını ayırdıktan sonra yardımcısı Ömer Faruk Mahir ile 2 maça çıkmıştı. Daha sonra Samet Aybaba’yı göreve getiren sarı kırmızılılarda Aybaba gittikten sonra takım 2 hafta Alt Yapıda görev yapan Uğur Kulaksız ve Alper Kelkitli’ye emanet edilmişti. 11 Ocak 2021 tarihinde Romen teknik direktör Dan Petrescu ile anlaşan Kayserispor 8 hafta sonra deneyimli teknik direktör ile yollarını ayırdı. Petrescu ile yollar ayrılmasının ardından Uğur Kulaksız’a emanet edilen Hes Kablo Kayserispor A takımı 2 galibiyet 1 yenilgi aldı. Dan Petrescu ile yolların ayrılmasından günler sonra Yalçın Koşukavak’ın yardımcıları Ramazan Varlı ve Yağız Çekem, Kayserispor’da Uğur Kulaksız’ın ekibinde yer almıştı.
ALPER KELKİTLİ GALATASARAY MAÇINDAN ÖNCE ALT YAPIYA GÖNDERİLDİ
Bu sezon Samet Aybaba ve Dan Petrescu ile yollar ayrıldığında Uğur Kulaksız ile Kayserispor A Takımın başına getirilen Alper Kelkitli, Galatasaray maçından önce U19 takımına gönderildi. Ligin 30’uncu haftasında oynanan Galatasaray maçından önce U19 takımının başına gönderilen Kelkitli, son lig maçında kulübede yer almamıştı.
1 MART’TA DUYURMUŞTUK
1 Mart tarihinde “Kayserispor’da Koşukavak Sesleri” başlığı ile Yalçın Koşukavak ile temasa geçildiğini duyurmuştuk. Yalçın Koşukavak’ın yardımcıları
kulüp tarafından yapılan açıklamada Yalçın Koşukavak’ın yardımcıları Ramazan Varlı ve Yağız Çekem’in Uğur Kulaksız’ın ekibinde yer alacağı duyurulmuştu.