İl Sağlık Müdürü Benli, İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor

KAYSERİ,(BGC)- Kayseri’de yapılan sağlık yatırımları ve hizmetleri, İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli tarafından inceleniyor.

Kayseri İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, kentte yapılan sağlık yatırımları ve hizmetleri yerinde inceliyor. Benli, Bünyan ilçesini ziyaret ederek sağlık alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Ziyareti sırasında Benli’ye Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Ahmet Özyalçın eşlik etti.

İl Sağlık Müdürü Benli, beraberindeki heyetle birlikte yeni açılan Bünyan Devlet Hastanesini ziyaret ederek değerlendirmelerde bulundu. Bünyan Devlet Hastanesi Başhekimi Nuri Çakır ve hastane yöneticileriyle bir araya gelen Benli Hastanede verilen hizmetler hakkında bilgi aldı.
Hizmet alanlarını, yapılan hizmetleri yerinde gören Benli, verimliliği yerinde gözlemledi.
Bünyan Kaymakamı Turgut Gülen ve Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun’la da görüşen İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, eski Devlet Hastanesinin atıl kalmaması ve kamunun hizmetine sunulabilmesi için de istişarelerde bulundu. İstişare toplantılarında Bünyan’ın sağlık alanında ihtiyaçları da belirlenmeye çalışıldı.
Benli, “Sağlık yatırımlarını ve sağlık hizmetlerinin daha da verimli hale gelmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Çalışmaları ve yatırımları da bu amaçla yerinde takip edip notlarımızı almaya çalışıyoruz. Ziyaretlerimiz devam edecek” ifadelerini kullandı.