İYİ Partili Meclis Üyesi İstifa Etti

 

KAYSERİ, (BGC) – İYİ Parti meclis üyesi ve Belediye meclis üyesi Adnan Kenanoğlu sadece meclis toplantılarına katılan bir meclis üyesi olmak istemediğini belirterek meclis üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu.

İYİ Parti meclis üyesi ve Belediye meclis üyesi Adnan Kenanoğlu sosyal medya hesabından duyurduğu istifasında şu ifadelere yer verdi; 31.03.2018 Tarihinde yaplan Yerel Seçimler sonucu İYİ PARTİ Meclis Üyesi olarak görevime başladığım ve geçen 27 ay süresince partimin bana verdiği Grup Başkan Vekilliği onuru ile grup sözcüsü olarak İlimizin ve İlçemizin Tarih Kültür ve Turizm görsellik adına sayısız öneri ve tekliflerde bulundum. Pandemi döneminde tüm ihtiyaç sahibi insanlara katkı sağlanmasına vesile oldum.
Esnaflarımızın sesini duyurdum mahallelerdeki sorunları şikayetleri siyasi malzeme yapmadan Belediyeye iletip sorunların giderilmesini sağladım.
Yetişmiş olduğum kuşak itibarı ile
Vatan sevgimiz hangi görevde olursak en iyiyi sunabilmek en iyiyi yapabilmek ve bu uğurda dürüst namuslu bir şekilde geri adım atmadan hizmet etmektir. Görev yaptığım sürece doğduğum Şehre
İlçeme Partime Aileme beni sevenlere halkımızın güvenine lâyık olmaya çalıştım. Ne mutlu bana yaptığım çalışmalar teklifler siyasette özlediğimiz kullandığım nezaket dili şov yapmayan sade ve doğal görününümle sadece partim mensuplarının değil diğer partilere oy veren seçmenlerin takdirine mazhar olmak şerefini bana yüce rabbim nasip etti. Hedefleri olan bir insandım çok üzülerek belirtmek istiyorum. Son zamanlarda uzun süredir bedensel sağlığım ve ruhsal sağlığım olumsuz etkilenmeye başladı işimi iyi yapmak ve sahalarda çok yoğun bir şekilde olmam iş yerime yeterli zaman ayıramamak iş kolum çanta sektörünün kısıtlama ve yasaklar nedeni ile sıkıntıya girmesi bana ayrı sektörlerde ek faaliyet göstereceğim iş kolunda şehir dışı seyahatlerin sık olacağından sadece meclis toplantılarına katılan bir meclis üyesi olmak istemiyorum bu nedenle İYİ PARTİ Meclis Üyeliği ve Belediye Meclis Üyeliğimden 14.06.2021 tarihi itibarı ile İSTİFA ediyorum. Öncelikli olarak beni bu göreve layık gören tüm İYİ Parti teşkilatlarına Başkanlarıma Kayseri Vekilimiz Sn.Dursun Ataş ‘a seçimlerde hem partimize hemde şahsım için oy veren
SON SÖZ SAHİBİ SEÇMENLERİMİZE müthiş dostluklar kurduğum partili dostlarıma beraber görev yapıp iyi bir sinerji yakaladığımız Meclis üyesi arkadaşlarıma çok ama çok teşekkür
ediyorum. İYİ PARTİ Meclis Üyesi yol arkadaşlarıma bundan sonraki süreçte engellere takılmadan sağlıklıca başarı dolu hikayeler yazmalarını diliyorum. Melikgazi İlçesindeki önerilerimizi dikkate alan mahalleli ve Ilçe halkının sorun ve şikayetlerini ilettiğimde sorunların çözülnesini sağlayan Melikgazi Belediye Başkanı Sn.Mustafa Palancıoğluna Başkan Yardımcılarına Müdürlere ve Belediye çalışanlarına ittifak ortağımız CHP Meclis üyelerine AKP ve MHP Meclis üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Yerime göreve gelecek Iyi Parti Meclis Üyesi arkadaşımın benden alacağı bayrağı daha ileriye taşıyacağına inanıyor ve başarılar diliyorum. Partimde bana emek ve saygısı olan sonsuz GÜVEN duyan yetki veren tüm başkanlarımıza teşekkürü borç bilirim. Görev yaptığım ve kuruluş aşamasında hep yanında olduğum TÜRKİYE ‘NİN UMUDU Genel Başkanımız Sn.Meral AKŞENER e sağlık kuvvet diliyor İYİLİK MEŞALESİNİN Ülkemizi huzura barışa adalete kalkınmaya götüreceğine yürekten inanıyorum. Saygılarımla, Allaha emanet olunuz”