Güncel

İyi Partili Özhan’dan Kayseri’ye Hoşgeldin Kartı Teklifi

KAYSERİ,(BGC)-Kayseri Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Meclis Üyesi Erhan Özhan, üniversite öğrenimi için Kayseri’ye ilk kez gelen öğrencilere yönelik bir proje geliştirdi.

İYİ Partili Özhan “Kayseri’ye Hoş Geldin” adında, Kayseri’ye üniversite okumak için gelen öğrencilere Kayseriyi tanıtmak ve Kayseri’nin ‘üniversite şehri’ kimliğine bürünmesi adına Büyük Şehir Belediyesine bir teklifte bulundu.

ÜNİVERSİTELİLER İçin “Kayseri’ye HOŞGELDİN Kartı”

Erhan Özhan, ”Şehrimize değer ve zenginlik kazandıran Üniversite öğrencilerinin, aynı zamanda Kayseri’nin birer kültür elçisi olacağını unutmamak gerek. Onlar misafirimiz olduğu kadar, hemşehrimiz aynı zamanda. Kayseri’nin bir “üniversite şehri” kimliğine bürünmesini istiyorsak, Kayseri’de “üniversiteli olmanın” bir ayrıcalık olduğunu onlara hissettirmemiz gerekiyor. İçinde yaşadığımız ekonomik zorluklar da dikkate alınarak; Bu noktada BÜYÜKŞEHİR Belediyesini öğrenciler için “Kayseri’ye HOŞGELDİN Kartı” hazırlamaya davet ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Özhan yapmış olduğu açıklamada, öğrencilere bu kartla sağlanmasını talep etikleri imkânları şu şekilde sıraladı:

“Ücretsiz 38 binişlik şehir içi ulaşım bileti.
Erciyes Kayak Merkezi ücretsiz 38 çıkış bileti.
Büyükşehir ve Merkez İlçe Belediyelerinin sosyal tesislerinde ve büfelerinde kullanılmak üzere yüzde 38 indirim avantajı.
Öğrenci evlerinde yüzde 38 Su faturası indirimi.
Kayseri tarihi, doğal ve kültürel merkezleri ile ilçelerine ücretsiz tanıtım turları.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu