Güncel

Kanserden Vefat Eden Denetmen Toprağa Verildi

KAYSERİ,(BGC)-Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü bünyesinde denetmen yardımcısı olarak görev yapan 39 yaşındaki Kayserili memur Ali Özçelik tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Kayserili memur Ali Özçelik Antalya’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Özçelik, memleketi olan Bünyan İlçesi’ne bağlı Güllüce Mahallesi Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazından sonra toprağa verildi.
Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü yayınladığı taziye mesajında, ‘’İl Müdürlüğümüzde Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcılığı görevini yürüten kıymetli arkadaşımız Ali Özçelik’in vefat haberini derin ve tarifsiz bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine, çalışma arkadaşlarına ve tüm personelimize sabırlar dileriz. Sosyal Güvenlik Kurumu ailemizin başı sağ olsun’’ denildi.

Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği yayımladığı taziye mesajında, ‘’Antalya İl Müdürlüğü’nde görev yapan meslektaşımız Ali Özçelik’in bir süredir tedavi görmekte iken vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabırlar dileriz. Sosyal Güvenlik Denetmenleri ailesinin başı sağolsun’’ denildi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu