Kayseri’de Hırsızlık Operasyonları

Kayseri, (BGC)- Kayseri’nin Kocasinan ve İncesu ilçelerinde çeşitli tarihlerde meydana gelen hırsızlık olaylarında 2 kişi tutuklandı.

Kayseri’nin Kocasinan ve İncesu İlçe Jandarma Komutanlıkları sorumluluk bölgesinde çeşitli tarihlerde faili meçhul ev ve inşaat ile haberleşme ve enerji nakil kablosu hırsızlık olayları meydana geldi.

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı, Jandarma Suç Araştırma Timi tarafından faili meçhul hırsızlık olaylarının aydınlatılması ve şüpheli/şüphelilerin yakalanmasına yönelik yapılan çalışma sonucunda, olayın şüphelileri oldukları tespit edilen M.G ve S.T isimli 2 şüpheli, 12 Ağustos 2021 Perşembe günü saat:18.00 sıralarında olayda kullanmış oldukları araç ile birlikte yakalandı.
Kayseri Jandarma Komutanlığı bölgesinde 3 haberleşme ve enerji nakil kablosu, 3 evden ve 1 inşaattan hırsızlık olayı, İlimiz Emniyet Müdürlüğü bölgesinde ise 1 bağ, bahçe ve tarladan hırsızlık olayı olmak üzere toplam 8 faili meçhul olay aydınlatıldı.
Yakalanarak gözaltına alınan 2 şüpheli, 13 Ağustos 2021 tarihinde sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edildi.