Asayiş

Kayseri’de Kaybolan Adam Seri Katil Çıktı!

 

KAYSERİ,(BGC)-Kayseri’de yaşayan Yusuf Turhan 8 gündür anne ve babasından haber alamadığı için bir televizyon programına çıkarak yardım istedi. Katıldığı canlı yayında Yusuf Turhan babası hakkında kan donduran gerçekleri söylerek Mehmet Turhan’ın 3 kişinin katili olduğunu açıkladı.

Kayseri’nin Kocasinan İlçesine bağlı Erkilet Beldesinde yaşayan Mehmet Turhan ve Firdevs Öztürk çifti, 19 Mayıs tarihinde şüpheli bir şekilde ortadan kayboldu. 3 gün önce ise çiftin oğlu Yusuf Turhan Kayseradar ile bağlantı kurarak anne ve babasının bulunması için yardım istemişti. Anne ve babasının alışveriş yapmaya gittiğini belirten Yusuf Turhan 19 Mayıs Çarsamba gününden beri haber alamadıklarını ifade etti. Yusuf Turhan daha sonra bir programa katılarak yardım istedi.

“BABAM YABANCI UYRUKLU BİR KADININ KOLLARINI KESTİ”

Katıldığı canlı yayında Yusuf Turhan babasının kız kardeşinin, 15 yıllık arkadaşının ve gasp ettiği başka bir şahsın cinayetinden sorumlu olduğunu söyledi. Öte yandan babasının yabancı uyruklu bir kadının da kollarını satırla kestiğini ifade etti.

“YA BENİ ÖLDÜR, YA DA ÖLDÜRTTÜR”

Kaybolan seri katilin mal meselesi yüzünden husumetli olduğu kardeşine mektup yazdığı da ortaya çıktı. Canlı yayında okunan mektupta, kayıp Turhan’ın kardeşine, “Sana bir fırsat veriyorum. Ya beni öldür, ya da öldürttür. Yüzleştikten sonra seni öldüreceğim. Şerefim ve namusun için herkese ibret olsun diye yapacağım” dediği öğrenildi. Hem ağabeyinin hem de yengesinin kaybında şüpheli olarak görülen amca Yusuf Turhan ise canlı yayına bağlanarak kendisi hakkındaki iddiaları reddetti.

Programa bağlanan Hatice Karaca, oğlu Muhterem Karaca’yı kayıp Mehmet Turan ve kardeşi Yusuf Turan’ın öldürdüğünü bunun içinde ceza aldığını iddia etti. İddiaların odağındaki amca ise canlı yayına bağlanıp Karaca’yı abisi Mehmet Turan’ı öldürdüğünü söyledi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu