Asayiş

Kayseri’de Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Yok

KAYSERİ,(BGC)- Kayseri Narkotik Şube ve İstihbarat Şube Müdürlüğü tarafından operasyon gerçekleştirildi. Çalışmalar sonucunda yakalanan şüpheliler hakkında işlem yapıldı.

Kayseri’de 22.09.2021 tarihinde Narkotik Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü görevlilerince ortak bir çalışma yapıldı. Yapılan açıklamada 2 şahısın uyuşturucu madde ticareti yaptığı bilgisi üzerine harekete geçildi. Yapılan operasyonda; 15 parça satışa hazır 39.47 gram metamfetamin, 5 parça halinde 4.74 gram bonzai, 1 adet hassas terazi, 6 adet kilitli poşet, 1 adet tabanca,şarjör ve 5 adet fişek ele geçirildi. Operasyon kapsamında yakalanan 3 şahsa uyuşturucu madde kullanmak suçundan ve 2 şahsa da uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan işlem yapıldı.
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince haklarında “Uyuşturucu Madde Ticareti” ve “Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak” suçlarından yakalama kararı bulunan şahıslara yönelik bugün sabah saatlerinde 10 ayrı adrese eş zamanlı olarak düzenlenen operasyonda ise 6 şahıs yakalandı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu