Kayserispor

Kayserispor için Ne Dediler?

 

KAYSERİ,(BGC)-Son maçların ardından ligde kalan Hes Kablo Kayserispor’a şehir protokolünden tebrik mesajları yağdı. Kayseri’nin önde gelen isimleri, Twitter ve diğer sosyal ağlar üzerinden Kayserispor’u kutladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki: “Zorlu lig maratonunda Süper Lig’de kalmayı başaran Kayserispor’umuzu, futbolcularımızı, teknik ekibimizi ve Berna Hanım başta olmak üzere Kayserispor camiamızı gönülden tebrik ediyorum.Seneye üst sıralara şimdiden gözümüzü koyduk.Şehrimiz ve hemşehrilerimiz size minnettardır .”

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer: “Süper Lig’de kalmayı başaran Kayserispor’umuzu tebrik ediyorum.”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç: “Büyük emeklerle bugünlere gelen Kayserispor’umuzu, başta Berna Başkan olmak üzere, teknik ekip ve futbolcularımızı tebrik ediyor, büyük Kayserispor taraftarımıza teşekkür ediyorum. Zor oldu ama yarınlar çok daha güzel olacak.”

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy: “Alayınıza inat Süper Lig’deyiz. Sevdamız Kayserispor.”

AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş: “Süper Lig’de kalmayı başaran Kayserispor’umuzu, futbolcuları, teknik ekibi ve tüm Kayserispor camiasını gönülden tebrik ediyor, önümüzdeki sezonda da başarılarının devamını diliyorum.”

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın: “Çok kıymetli hemşehrilerim,Kayserispor’umuzu tebrik ediyorum. Emeği geçenlere teşekkürler.”

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu: “Zorlu geçen maratonun ardından yeni sezonda da Süper Lig’de devam edecek olan şehrimizin marka değeri Kayserispor ‘umuzu tebrik ediyoruz.”

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok: “Kayserispor yönetimi, oyuncuları ve camiamıza teşekkür ederim. Yeni sezonda başarılar dilerim.”

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer: “Tebrikler Kayserispor.”
AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Atçı Nergis: “Zorlu geçen maratonun ardından yeni sezonda Süper Lig’de devam edecek olan şehrimizin marka değeri Kayserispor ‘u tebrik ediyor gelecek sezonda başarının artarak devam etmesini diliyorum.”

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş: “Teşekkürler Kayserispor. Daha güçlü devam edeceğiz.”

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar: “Zor bir sezonu azimle ve inanarak geçiren şehrimizin markası ligde kalarak bizlere büyük bir mutluluk yaşattı. Önümüzdeki sezonda çok daha güzel bir oyun sergileyeceklerine inancımız tam. Tüm takımı ve teknik heyeti tebrik ediyorum.”

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu: “Tebrikler Kayserispor.Önümüzdeki sene de, daha büyük hedeflerle hak ettiğimiz yerde, Süper Lig’de olmaya devam edeceğiz.”

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın: “Önümüzdeki yıl daha üst sıraları hedeflemesi temennisiyle Kayserispor’umuzu tebrik ediyorum .“

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan: “Zorlu bir sezonu büyük bir azimle geçirerek ve Süper Lig’de kalarak bizleri mutlu eden şehrimizin takımı Kayserisporumuzun oyuncularını,teknik heyeti tebrik ediyor,gelecek sezonda başarılar diliyorum.”

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Bunlar da İlgini Çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu