Haber

Kayserisporlu Yönetici Kimsesiz Çocuklara Takımlarının Tişörtünü Hediye Etti

İSTİKBAL Mobilya Kayserispor Yönetim Kurulu üyesi Alper Özcan,  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesindeki sevgi evlerinde kalan engelli ve kimsesiz 50 çocuğa Kayserispor tişörtü hediye etti.

Forum Kayseri Alışveriş Merkezinde düzenlenen etkinlikte, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesindeki Sevgi Evlerinde kalan engelli ve kimsesiz 50 çocuğa, İstikbal Mobilya Kayserispor Yönetim Kurulu üyesi Alper Özcan tarafından 50 adet takımlarının tişörtü hediye edildi. Etkinlikte konuşan Özcan, “Kayserispor taraftar grubunun başlatmış olduğu ‘Kırmızıya sarı ol’ kampanyasına destek vermek istedik. Hem kampanyaya destek olmak hem de sosyal sorumluluk çerçevesinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımızdan da bu konuda  destek aldık. Hem engelli hem de kimsesiz çocuklarımıza biraz olsun mutluluk katmak istedik. Bizleri kırmadılar buraya kadar geldiler, onlara da teşekkür ederiz” dedi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Kayseri İl Müdürü Nevzat Özer ise, “Bakanlığımızın koruması altında olan çocuklarımızla, gençlerimizle ‘Kırmızıya sarı ol’ kampanyasına destek vermek amacıyla burada bulunmaktayız. Çocuklarımızla, gençlerimizle bu kampanyaya destek olacağız. Kayserispor’un başarısı için dua edeceğiz” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu