Güncel

Kazada Vefat Eden Uzman Çavuş ve Ailesi Elazığ ile Adıyaman’da Ayrı Ayrı Defnedildi

 

KAYSERİ,(BGC)-Kayseri Malatya Karayolu Pınarbaşı İlçesi Oğuzlar Mezrası yakınlarında önceki gün meydana gelen kazada vefat eden Adıyaman Tut İlçesi Fethiye Mahallesi nüfusuna kayıtlı Malatya da Uzman çavuş olarak görev yapan 36 yaşındaki Hüseyin Şahan ve ailesi gözyaşları içinde ayrı şehirler de toprağa verildi.

Kazada vefat eden Semra Şahan ve oğlu Mehmet Efe Şahan’ın cenazeleri bugün babaocağı olan memleketi Elazığ’ın Yenice Köyüne getirildi. 5 aylık hamile olduğu öğrenilen anne Semra Şahan ve 2 yaşındaki oğlu Mehmet Efe aynı tabuta kondu. Semra Şahan’ın ikizi olduğu öğrenilen erkek kardeşi Emrah Çakır da cenaze sırasında hazır bulundu.Köydeki camide öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından anne ve oğlu defnedildi.
Uzman Çavuş Hüseyin Şahan ve kızkardeşi Damla Şahan ise memleketi Adıyaman Tut İlçesi’nde defnedildi.
27 SP 695 plakalı otomobilin yol kenarındaki su kanalına devrildiği feci kaza da Uzman Çavuş Hüseyin Şahan ile birlikde eşi Semra(32), kız kardeşi Damla (24) ve oğlu Mehmet Efe Şahan(2) vefat etmişti.Ailenin tatil için gittikleri Bursa’dan Uzman Çavuş Hüseyin Şahan’ın görev yaptığı Malatya’ya dönüş yolunda kaza geçirmişlerdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu