Kayserispor

Kazım Yücel’den Kayserispor’a Destek Çağrısı

KAYSERİ,(BGC)-İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Kocasinan Belediyesi Meclis Üyesi Kâzım Yücel, vatandaşlara lisanslı Kayserispor ürünleri dağıtarak, Kayserililerin Kayserispor’a duyduğu ilgiyi artırmaya çalıştıklarını belirtti.

Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Kayserispor Mağazası önünde yapılan dağıtım, vatandaşlarda yoğun ilgiyle karşılandı. İş adamı sıfatıyla dağıtımda bulunan Kâzım Yücel ve beraberindekiler, vatandaşlara lisanslı Kayserispor forması, atkısı, maskesi, şapkası gibi ürünler dağıttı.

Konuşma yapan Meclis Üyesi Yücel, “Kayseri’mizin en önemli markalarından biri Kayserispor’dur. 2021-2022 Sezonu için Kayserispor’umuza bütün Kayseri halkı destek vermelidir. Ben de iş adamı kimliğimle yeni açılan KS STORE mağazamızda halkımızla buluşmak, toplumumuza Kayserispor sevgisi aşılama, halkımızın Kayserispor’a bağlılığını artırmak, halkımızı stadyumlara davet etmek niyetiyle Meydan’daydık. Kayserispor sadece yönetim kadrosunun omuzlarında kalmamalı. İş adamlarımızın ve siyasilerin bizim başlattığımız bu hareketin devamını getirirler diye umut ediyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu