EğitimGüncel

Kırtasiye Malzemelerinde Alışveriş Yoğunluğu

KAYSERİ,(BGC)-Okul alışverişi tüm heyecanıyla devam ediyor. Kayseri’de bulunan Vizyon Kırtasiye ve Kitabevi, eğitim ve öğretime yönelik onlarca çeşit tüm ihtiyacı tek çatı altında müşterilere sunmayı başarıyor.

Osman Kavuncu Mahallesi’nde Meysu Outlet AVM içerisinde bulunan Vizyon Kırtasiye, gelen müşterileri eli boş göndermeyecek kadar geniş ürün yelpazesiyle müşterilere en kaliteli ve en hesaplı avantajları sunuyor. Ayrıca Vizyon Kırtasiye müşterileri için indirimler ve hediyelerle kolaylık sunuyor.

Vizyon Kırtasiye’de ihtiyaçlarını karşılamaya gelen müşterilerden Mehmet Seçilir, “Şehrin birçok farklı noktasından herkes Vizyon Kırtasiye’ye geliyor. Fiyatlar ve kalite gerçek manada tatmin edici. Zaten geçim şartları zorlaştı. Vizyon Kırtasiye çeşitli hediyelerle destek oluyor. Kendilerine teşekkür ediyorum” diyerek, alışveriş ortamından duyduğu memnuniyeti bu sözlerle ifade etti.

“DİĞER KIRTASİYELERE GÖRE ÇOK UYGUN”

Çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamaya gelen veli Figen Ertosun, “Sürekli alışverişimizi buradan yapıyoruz. Herkese tavsiye ediyorum. Fiyatlardan da hâliyle memnunum. Diğer kırtasiyelerle kıyaslayacak olursak çok uygun. İki silgi hediye ettiler. Yeter ki çocuklarımız okusun” ifadelerini kullandı.

Öğretmenlik yapan ve Vizyon Kırtasiye’ye alışveriş yapmaya gelen Abdullah Birinci, “Vizyon Kırtasiye’ye daha önce de geliyorduk. Çocukların ihtiyaçlarından çok kendi ihtiyaçlarımı almak için de kullanıyorum. Gayet memnunum. Aradığınızı bulma şansınız var. Herkese uygun fiyatlar var. Vizyon Kırtasiye’nin ürün portfolyosu geniş görünüyor” diyerek, bir öğretmen olarak tüm ihtiyaçlarını buradan karşılayabildiğini belirtti.

“MÜŞTERİLERİMİZLE AİLE GİBİ OLDUK”

Kırtasiyenin çalışanı olan İlhan Polat, çalışan gözüyle “Uzun bir süre öğrencilerle aramızdaki bağ yavaşladı. Ancak okullar artık açıldı. Kalite ve indirimin tek adresi Vizyon Kırtasiye öğrencilere kucak açtı. Vizyon Kırtasiye’ye gelen müşterilerle aile gibi olduk. Vizyon Kırtasiye’yi tercih eden memnun kalıyor. Müşterilerimize bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Vizyon Kırtasiye’nin bir diğer çalışanı Samet Yücel, “Yoğunluktan memnunuz, bu yıl biraz hareketlilik var. Bu şekilde devam ediyoruz, bu yoğunluk bir süre daha devam eder diye umuyoruz. Türkiye’nin bütün kırtasiye dağıtımcılarıyla çalışıyoruz, çeşitliliğe ulaşan tek kırtasiyeyiz diyebiliriz. Müşterilerimizin bütün aradıklarını bulabilecekleri bir mekan oluşturmuş bulunmaktayız. 1. sınıftan 12. sınıfa kadar bütün ders kitaplarının bulunduğu geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Diğer kategorilerdeki kitaplar da geniş bir yelpazemiz var” diye konuşarak, müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya hazır olduklarını belirtti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu