Spor

Lionel Carole “Zorlu Bir Mücadele Bizleri Bekliyor”

KAYSERİ,(BGC)- Kayserispor takımı futbolcusu Lionel Carole yapılacak Hatayspor karşılaşması ile ilgili görüşlerini dile getirdi.

Süper Lig ekiplerinden olan Yukatel Kayserispor, Atakaş Hatayspor ile yapacağı karşılaşmaya Teknik Direktör Hikmet Karaman yönetiminde hazırlanıyor. Sarı kırmızılı takımın futbolcusu Lionel Carole, Hatayspor karşılaşması ile ilgili, “Bu ligdeki hiçbir maç kolay değil. Mümkün olduğu kadar kısa zamanda en fazla puanı almak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Yukatel Kayserispor takımının sağ bek oyuncusu Lionel Carole; “Her geçen gün kendimi daha iyi hissediyorum. Yeni bir takımdayım. Arkadaşlarımı tanımaya çalışıyorum. Fizik olarak da gün geçtikçe daha iyiye gittiğimi söyleyebilirim. Elimizden gelen performansı göstermemiz lazım. Bu ligdeki hiçbir maç kolay değil. Mümkün olduğu kadar kısa zamanda en fazla puanı almak istiyoruz” şeklinde konuştu.

“ÖNÜMÜZDE ZORLU BİR MAÇ VAR”
Hatayspor ile yapacakları mücadele sonrasında hazırlık yapacakları Galatasaray maçı ile ilgili düşüncelerini belirten Carole, “Önümüze bakmalıyız. Zorlu bir Hatayspor maçı var. Ondan sonra ki Galatasaray maçı için fazla zamanımız olmayacak. Hatayspor maçından sonra yapılacak olan Galatasaray maçına odaklanacağız.” diye konuştu.

İlgili Haberler

Bunlar da İlgini Çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu