HaberSiyaset

Memduh Başkan’dan Ülkü Ocaklarına Yer Sözü

Ülkü Ocaklarını Ziyaret Eden, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç, Ülkü Ocakları Tarafından Yakın Dönemde Dile Getirilen Yer Probleminin Çözümü İçin Söz Verdi.


Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığınca düzenlenen yemeğe katılan Memduh Büyükkılıç, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, MHP İl Meclis üyeleri ve Ülkü Ocakları yönetiminin katıldığı etkinlikte, “Ülkücü gençlerimiz vatanının, milletinin, devletinin her zaman yanında olmuşlardır. İlim, irfan yuvası Ülkü Ocakları’nın yaşadığı sıkıntıları biliyoruz. Bunların biran önce halletmek için bu gün İl Başkanımız Volkan Çolak’ın ev sahipliğinde burada buluştuk. Yaptığı işleri takdirle izliyoruz. Her zaman sizlerin destekçisiyiz. Allah sizlerin, ülkücülerin yolunu açık etsin” şeklinde konuştu.

Düzenlenen yemeğe katılanlara teşekkür eden Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak, “Memduh Başkanımız sağolsun bizleri kırmayıp davetimize icabet ettiler. Yıllardır yaşanan yer sıkıntımızı gidermek için bugün bir araya geldik. Sağolsun bu konuyu bugün hallettik. Kendisi bize bunun sözünü vererek gündemden kaldırdık. Büyükşehir Belediye Başkanlığı yolunda da kendisine başarılar diliyoruz. Allah yolunu bahtını açık etsin” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu