Belediye Haberleri

Memduh Büyükkılıç’la 2 Yıl

 

KAYSERİ,(BGC)-Bugün itibariyle Memduh Büyükkılıç Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçileli tam 2 yıl doldu. 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimlerde Kayseri İli içerisinde 800 bine yakın seçmen içerisinden 500 bin seçmenin desteğini kazanan Büyükkılıç, geçtiğimiz 2 yılda Kayseri’ye hangi katma değerleri kazandırdı, arkasında nasıl bir izlenim bıraktı? Hemşehrilerine bu soruyu yönelterek mikrofon tuttuk.

Vatandaşlardan bazılarının kendisinden şahsi olarak memnun olduğu görülürken, bazı vatandaşlar şahsi olarak beğense de hizmetler konusunda birtakım rahatsızlıklarını dile getirdi. Görüş beyan eden vatandaşların çoğu esasen kendi mahalleleri çerçevesinde rahatsızlık duyuyor.

Vatandaşların biri Büyükkılıç’ın tıp hekimliğine atıfta bulunarak “en azından duygusallığı vardır” derken, mikrofon tuttuğumuz genç vatandaşlardan biri gençlere ve vatandaşlara yönelik yapılabilecek alternatif hizmetlerin yapılabileceğini belirtti. Yine vatandaşlardan biri “önceki başkan Özhaseki’nin bütçeyi bitirdiğini, Memduh Bey’e enkaz kaldığını” söyledi. Mikrofon tuttuğumuz Kayserili bir gurbetçi ise Kayseri’de ikamet etmediğinden alenen eleştiride bulunmaktan kaçındı.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Bunlar da İlgini Çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu