MHP A Takımı Son Şeklini Aldı

 

KAYSERİ,(BGC)-Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanlığı basın açıklaması düzenledi. Yeni İl Başkanı Adnan İncetoprak, belirlenen başkanlık divanını kamuoyuyla paylaştı. İncetoprak’ın İl Başkanlığını yaptığı teşkilatta ikinci Başkanları Mehmet Gülsoy ve Seyit Demirezen oldu.

MHP’de geçtiğimiz hafta Adnan İncetoprak’ın Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatı ile il başkanlığına getirilmesinin ardından, 90 kişilik yönetim listesinden belirlenen İl Başkanlık Divanı belli oldu. Adnan İncetoprak’ın İl Başkanlığını yaptığı partide İkinci Başkanları Mehmet Gülsoy, Seyit Demirezen; İl Muhasibi Serkan Kural, İl Sekreteri Akan Çelik oldu.

MHP’nin yeni İl Başkanı İncetoprak, konuşmasına başlarken önceki başkan Serkan Tok’a teşekkür etti.

İncetoprak, “Burası hizmet makamıdır. Kırgınlık, küslük ve dargınlık kaldırmayacak bir makamdır. İl teşkilatımızın kapısı bu davaya gönül vermiş, bu vatanda taş üstüne taş koymak isteyen herkese açıktır. Küskünlük ve dargınlıkları bir kenara bırakarak bu davaya hizmet etmek isteyen herkes bu çatının altında yer alacaktır. Yeni bir ruhla, yeni bir heyecanla birleştirici, kucaklayıcı yönetim anlayışı ile devraldığımız bu bayrağı zirveye için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.