Motorlu Tacizci Yakalandı

 

KAYSERİ,(BGC)-Kayserinin Selçuklu mahallesinde bir motosiklet sürücüsünün çocuğuyla birlikte yürüyen bir kadını çekiştirerek tacizde bulunması güvenlik kameralarına yansıdı. Olayın ardından devreye giren polis ekiplerinin aracı çukura saplandı. Motorlu tacizci uzun uğraşlar sonucunda yakayı ele verdi.

Dün öğlen saatlerinde yaşanan hadisede motoru ile kadın ve çocuğu bir süre takip eden şahıs, kadına eli ile sarkıntılık yaptı. Karşılık gösteren kadın, şahıs tarafından eliyle yakalanarak bir süre motorun arkasından sürüklendi, çocuğu ise geride kaldı. Sonrasında kadının elini bırakarak kadını düşüren şahıs, kullandığı motosikletle olay yerinden hızla uzaklaştı. Düşmenin ardından kendini toparlayan kadına çevredeki vatandaşlar da yardım etti.

Yaşanan olayın ardından, gelen ihbarlarla devreye girerek tacizci şahsı kovalayan polis ekiplernin aracının çukura düştüğü, aracın vatandaşların yardımıyla çukurdan çıkarıldığı öğrenildi. Motorlu tacizci, tüm bu yaşananların ardından Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Görgü tanıklarından alınan bilgiye göre aynı motorlu şahsın birkaç gün önce otobüsten inen bir kızı takip edip aynı şekilde tacizde bulunduğu, çevredekilerin kovalamasına rağmen kaçtığı belirtildi. Ahlak Büro ekiplerinin çalışması sonucu motorlu tacizci yakalandı.