Kayserispor

Mustafa Tokgöz: Gaza Gelmeyin, Aklınızı Kullanın

KAYSERİ,(BGC)- Süper Lig’in bitmesinin ardından Hes Kablo Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz Twitter hesabından açıklamada bulundu. Tokgöz, “Her şeye rağmen 4 takımın veda ettiği Süper Lig’de kalmayı başardık” dedi. Tokgöz, istifa çağrısı yapan taraftarlara da yanıt verdi.

Mustafa Tokgöz, ilk attığı tweet’te “Çok yorucu ve stresli bir yolculuk oldu,işimizi kolaylaştıracağımız fırsatları değerlendiremedik, hatalarımız olduğu gibi çokça talihsizlikler yaşadık, her şeye rağmen 4 takımın veda ettiği Süper Lig’de kalmayı başardık. Ama bir daha bu stresi yaşamayacağımıza size söz veriyoruz” diyerek sezonun Kayserispor açısından değerlendirmesini yaptı.

Tokgöz, son maçlarda hakemlerle ilgili meseleler hakkında “Hakemler konusunda bizim tavrımız net ama taraftarlarımız iyi ya da kötü görüşlerini paylaşabilir. Hakem raporlarını ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağım. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim 2 maç harici aleyhimize net hatalar bulunmuyor” dedi.

“GAZA GELMEYİN, AKLINIZI KULLANIN”

Mustafa Tokgöz, Kayserispor yönetimini istifaya davet eden taraftarlara seslenerek, “Ortada sırf bu kulüp içerisinde olamadığı icin fitne dağıtan, sağı solu arayıp ‘abi destekleyin yıkalım şu yönetimi’ diye yalvaran, hatta ve hatta küme düşmemizi isteyecek kadar alçalan şerefsizlerin gazına gelmeyin,kendi aklınızı kullanın” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Bunlar da İlgini Çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu