Belediye HaberleriSporTurizm

Özgür Özer; “Ne %20’si.. %50’ye Varan Zam”

Kayak Fiyatlarında %50'ye Varan Zam!

Büyük Şehir Belediyesi Meclis toplantısında kayak tesislerine yapılan zamlar çok konuşuldu. Bu ay ki meclis toplantısında plan ve bütçe komisyonu tarafından gündeme getirilen ve oy çokluğu ile kabul eden liste konusunda, belediye meclisinde yaşanan tartışma gündeme damga vurmuş, Ak partili Ahmet Tural, konuşmasının sonunda; “Açıklanan enflasyon oranının bizim Erciyes’te ki fiyat politikamızla alakasını kurar mısınız? Bu Erciyes Kayak Merkezi zaten lüks bir spor. Enflasyonla alakalı veya alt gelir grubunun yapacağı bir spor değildir” demişti.

CHP’Lİ ÖZGÜR ÖZER AÇIKLADI.. ZAM %20 DEĞİL!!

Kayak tesislerine yapılan zam %20 olarak açıklanırken, yapılan zam aslında belirtilen rakamdan çok daha fazla oldu. Geçen yılki fiyatlarla bu yılki fiyatlar karşılaştırıldığı zaman %50,%33,%30,%26,%27,%25 ve %21 civarlarında zam yapıldı.

Melikgazi Belediyesi Ve Büyük Şehir Belediyesi Meclis Üyesi Özgür Özer :’%50’lik bir belki çok önemli gözükmeyebilir ama bir dolap kirası çocuk oyun alanı kirası %50 arttırılamaz.’ dedi ve Zam konusunda halkın duyarlı olmasını istedi.

 

Sizi Takip Edenlere Ve Kayseri Halkına Sesleniyorum

Yapılan zamların fazla olduğunu ve yapılan zamların geri alınabilecek olmasının halkın elinde olduğunu belirten Melikgazi Belediyesi Ve Büyük Şehir Belediyesi Meclis Üyesi Özgür Özer, ‘ Belediyeye baskı yapın. Özellikle de Büyük Şehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı gördüğünüz, duyduğunuz her ortamda hatta sosyal medyadan lütfen bu notu iletin.’ diyerek, yapılan zamların çok ciddi olduğuna değindi.

Binlerce Kişi Sırada bekliyor

Büyük Şehir Belediyesi Meclis toplantısında kayak tesislerine yapılan zamların yanı sıra hobi bahçelerinin kiralanma sürelerinin 1 yıl daha uzatılması da gündeme gelmişti.

Melikgazi Belediyesi Ve Büyük Şehir Belediyesi Meclis Üyesi Özgür Özer bu konuyla ilgili Kayserim.net’e açıklamalarda bulundu.

Hobi bahçelerinin 10 yıllığına kiralanmasının fazla olduğuna değinen Özgür Özer , ‘ Hobi bahçeleri 3 yıl 4 yıl yada 5 yıllığına kiralansın. Bunun nimetinden birçok insan faydalansın.’ diyerek, yeni bir talepte bulundu.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu