Haber

Ruanda Büyükelçisi Williamsdan Kayseri OSBye ziyaret

RUANDA Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Williams Nkurunziza ve beraberindeki heyet, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan’ı ziyaret etti.

Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Ruanda Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Williams Nkurunziza ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Ziyarette konuşan Nursaçan, Ruanda heyetini Kayseri’de görmekten memnuniyet duyduklarını belirterek, Türkiye ile Ruanda arasında devam eden sanayi, ticari, sosyal, kültürel ve eğitim alanlarında devam eden faaliyetlerin gün geçtikçe artmakta olduğunu söyledi.  Nursaçan, Ruanda ile yatırım ve ticari ilişkilerin gelecekte daha iyi seviyelerde olmasını ümit ettiklerini ifade etti.

Ruanda Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Williams Nkurunziza ise, Kayseri’de bulunmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını belirterek, Kayseri ve Ruanda arasında birçok sektörde işbirliğinin artırılması için, Türk şirketlerine yatırım, üretim, ticaret, turizm, eğitim ve kültürel alanlarda sağlanan imkan ve kolaylıklar hakkında bilgiler verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu