Güncel

Şahan Gökbakar, Yangınla Mücadele Eden Kayserili Fayans Ustası ile Karşılaştı

KAYSERİ,(BGC)-Muğla’nın Marmaris ilçesinde bulunan ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar, yangınla mücadele için alanda bulunan Kayserili fayans ustası ile karşılaşarak onun verdiği mücadeleyi sosyal ağlara taşıdı.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde yangınlar 7. gününü geride bırakırken, ilçede villası bulunan ve birkaç gündür sosyal medyada yangınla mücadeleye ilişkin çağrıda bulunan ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar, bugün Instagram hesabından yangınla mücadele için sahada bulunan Kayserili fayans ustası Harun Yıldız’ı paylaştı. Gökbakar, ustanın mücadelesini “vatan sevgisi” olarak nitelerken; videoda mücadele esnasında yaralanan Yıldız’ın koluna pansuman yapıldığı görüldü. Yıldız, “Ormanlar yanmasın!” sözünü sürekli yineledi.

Yıldız, Gökbakar’ın kendisini tanıtmasını istemesi üzerine kendisinin Kayseri’den geldiğini ve birkaç yıldır Marmaris’te oturduğunu belirtti.

Kayseri’nin Bünyan ilçesine bağlı Yeni Süksün köyünden olan ve ilçenin Turunç bölgesinde çalışan fayans ustası Harun Yıldız, Marmaris’teki orman yangınlarıyla mücadeleye destek veriyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu