Korona Virüs

Tabip Odası Başkanı İsyan Etti.. Artık Yeter, Kayseri Yanıyor!

Kayseri Tabip Odası Başkanı Mehmet İlhan Şahin, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile adeta isyan etti. Şahin, yaptığı paylaşımda “”Yönettiği şehir için sorumluluk alamayanlar koltuklarını hemen terk etsin” diyerek, Kayseri idarecilerini istifaya davet etti.  Yaşanan sürece dikkat çeken Şahin, bu sürecin yöneticileri için; makam, mevki yada itibar sorunu olacağını ama hekimler, sağlık çalışanı ve vatandaşların bu bedeli canı ile ödediğini söyledi.

Şahin yaptığı açıklamada;
“ARTIK YETER! KAYSERİ YANIYOR! Yönettiği şehir için sorumluluk alamayanlar koltuklarını hemen terk etsin! Her gün stres altında harap bitap çalışan sağlıkçıların, korunduğu halde hastalığı kapanların, ihtiyacı olduğu halde hastaneye yatırılamayanların vebalini nasıl taşıyacaksınz?
Yöneticiler insiyatif almaktan kaçındıkça Kayseri’de salgın kontrolden çıktı! Salgın yönetimindeki başarısızlığın bedeli yöneticiler için belki sadece itibar kaybı olacak, ama hekimler, sağlık çalışanları ve tedbir almasına rağmen hastalığa yakalananlar o bedeli canıyla ödüyor!” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu