Yeniden Refah Partisin’de Üye Katılım Toplantısı

KAYSERİ,(BGC)- Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığı Melikgazi Toki Demokrasi mahallesinde yeni üyelerin katılımı ile mahalle toplantısı düzenledi.

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığı Melikgazi Toki Demokrasi mahallesinde toplantı düzenlendi. Mahalle sakinleri ve site yöneticilerinin katılımı ile düzenlenen toplantıya İl Başkanı Önder Narin ile birlikte il yönetimi ve Melikgazi teşkilatı katıldı.
Toplantıda konuşma yapan İl Başkanı Önder Narin, “Seçim dönemine kadar gidebildiğimiz bütün mahallelere gidecek, görüşebildiğimiz kadar insanımızla temas kuracağız. Biz tebliğ ile yükümlüyüz. Herkese hak davayı , milli görüşü anlatacağız. Artık alternatifsiz değilsiniz Yeniden Refah var diyeceğiz. Biz parti olarak ta Kayseri İl Başkanlığı olarakta hazırız. Bu ülkenin sorunlarınıda çözüm yöntemlerinide biliyoruz. Projelerimiz hazır. Bu ülkeye olan hizmet aşkımız hiç bitmeyecek. Gün geçtikçe partimize olan katılımlar çığ gibi büyüyor. İnsanımızın teveccühünden son derece memnunuz. Geçtiğimiz günlerde ses getiren atamalarımız önümüzdeki süreçte de devam edecek. Bugün burada olan herkese teşekkür ederim” dedi.

Toplantı konuşmalarının ardından hatıra fotoğrafları çekilerek sonlandı.